Zatím nevíme, jaká bude naše pozice v ústeckém zastupitelstvu, říká Hausenblas

13. říjen 2014 | 22:25
Martin Hausenblas. Foto: archiv M. HausenblaseMartin Hausenblas. Foto: archiv M. Hausenblase

Ústí n/L. - Martin Hausenblas exkluzivně pro MojeÚstecko.cz komentuje vítězství PRO! Ústí ve volbách v Ústí nad Labem. Položili jsme dvě tři otázky.

Jak hodnotíte výsledky voleb?

Výsledky voleb odrazily vůli lidu. Z výsledků jasně plyne, že lidé si přejí změnu, a to zásadní. V Ústí se díky bezprecedentním krokům dosluhujícího vedení města nastartovala občanská společnost, díky čemuž bude v budoucnu radnice pod drobnohledem veřejnosti, což je moc dobře.

A konkrétně PRO! Ústí?

PRO! Ústí je výsledkem voleb samozřejmě příjemně překvapeno. Děkujeme našim voličům za důvěru, kterou se vynasnažíme nezklamat, a našim rodinám a přátelům děkujeme za podporu, bez níž by byl úspěch nemožný.

Jakou budete mít pozici v zastupitelstvu a půjdete do koalice a s kým?

Tato otázka zatím nemá odpověď, vítěz voleb nás vyzval k jednání o případné koalici. Jak jednání dopadne však zatím nelze předvídat. Proto ani nevíme, jaká bude naše pozice v zastupitelstvu.

ČTĚTE:  Achab Haidler porazil Hausenblase. PRO! Ústí má 4 podmínky do koalice

Autor: Radek Pešout

Šéfredaktor serveru SeveročeskýDeník.cz. Vystudoval Fakultu stavební ČVUT v Praze, v médiích pracuje od roku 1997. Po roce 2000 spoluvytvářel odborné mediální weby, věnoval se analýzám, komentářům, rozhovorům. Je autorem několika mediálních studií o rozhlasovém a televizním vysílání se specializací na programování obsahu. V roce 2005 založil web MediaShow.cz. Na konzultačních pozicích pracoval pro mediální skupinu Mafra či TV Barrandov. Působil i ve vydavatelství Vltava-Labe-Press.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

11/8 / KRIMI / ÚSTÍ N.L. - V pátečním ránu zburcoval policisty nedisciplinovaný motorkář, který jim ujížděl bez helmy vysokou rychlostí. Později se ukázalo, že motorka byla kradená, řidič byl zdrogovaný a bez řidičáku.


Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

9/8 / ÚSTECKÉ SPORTY / TURNOV - Divizní Turnov na druholigové Ústí nad Labem v 2. kole MOL Cupu nevyzrál a prohrál 1:3. Ještě do 60. minuty ale ústeckou Armu notně trápil, ta rozhodla dvěma góly v rozmezí 63. a 66. minuty.


V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ N.L. - V úterý 1. srpna dojde k odstávce vody v některých částech Ústí nad Labem. Odstávka se plánuje na dobu mezi osmou a dvaadvacátou hodinou.


V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ NAD LABEM - Možná je to překvapivé, ale v Ústí nad Labem by se mohly točit filmy či reklamy. A to ve filmových ateliérech.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeÚstecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeÚstecko.cz na Facebooku


Redakce MojeÚstecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516