Zastávky MHD procházejí v Ústí opravou či demontáží

3. listopad 2013 | 00:47
Opravená zastávka MHD v zastávce Orlická. Foto: Město ÚLOpravená zastávka MHD v zastávce Orlická. Foto: Město ÚL

Ústí n/L. - Přístřešky městské hromadné dopravy, které jsou ve správě města Ústí nad Labem, postupně procházejí opravami.

Náklady zatím dosáhly zhruba 800 000 korun. Opraveny již byly přístřešky na zastávkách Brná Lázně - směr do města, Svádov – osada, Sklárna - ul.Tovární - směr do města, Vaňov Kotva - směr do města, Podlesí - směr do města a TSM - směr do města – tato oprava byla financována z povodňové pojistky.

Před dokončením jsou opravy přístřešků MHD: Dobětice – sídliště, Krušnohorská - směr z centra, Nové krematorium, Orlická, U Studánky a ZOO – z centra. Připravuje se oprava přístřešku: Brná – točna a stavba nového přístřešku Střekov II

Odstraněny byly nevyužívané přístřešky MHD: Kojetická ul. Na Rybárně, Chemopharma, Severní Terasa - U Penzionu, Severní Terasa - U BILLY, Žežická – konečná, Severní Terasa - Nad Shell

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

11/8 / KRIMI / ÚSTÍ N.L. - V pátečním ránu zburcoval policisty nedisciplinovaný motorkář, který jim ujížděl bez helmy vysokou rychlostí. Později se ukázalo, že motorka byla kradená, řidič byl zdrogovaný a bez řidičáku.


Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

9/8 / ÚSTECKÉ SPORTY / TURNOV - Divizní Turnov na druholigové Ústí nad Labem v 2. kole MOL Cupu nevyzrál a prohrál 1:3. Ještě do 60. minuty ale ústeckou Armu notně trápil, ta rozhodla dvěma góly v rozmezí 63. a 66. minuty.


V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ N.L. - V úterý 1. srpna dojde k odstávce vody v některých částech Ústí nad Labem. Odstávka se plánuje na dobu mezi osmou a dvaadvacátou hodinou.


V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ NAD LABEM - Možná je to překvapivé, ale v Ústí nad Labem by se mohly točit filmy či reklamy. A to ve filmových ateliérech.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeÚstecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeÚstecko.cz na Facebooku


Redakce MojeÚstecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516