V Ústí metro a s přestupní stanicí na Mírovém náměstí?

8. listopad 2013 | 12:44
Plakát oznamující, že začala výstavba ústeckého metra. Foto: archiv Moje Ústecko.czPlakát oznamující, že začala výstavba ústeckého metra. Foto: archiv Moje Ústecko.cz

Ústí n/L. - Povedený vtip se povedl organizátorovi matoucí kampaně o výstavbě metra v Ústí nad Labem. Za vše může betonová díra na Mírovém náměstí.

V  uplynulých letech se v centru Ústí nad Labem stavělo o sto šest. Vyrůstala jedna budova za druhou. Ovšem jedna díra přímo na Mírovém náměstí zůstala, a již více jak tři roky se nic neděje.

Právě na absurdní situaci situaci betonové díry na náměstí chtěl kdosi upozornit. Nechal vyrobit profesionální poutač informující (i s vizualizací), že na daném místě do roka vyroste přestupní stanice ústeckého metra.

Metro navíc podle pisatele mělo mít dvě linky: Trasa A má vést z Krásného Března do Všebořic, trasa B od Masarykovy nemocnice k západnímu nádraží a v budoucnu až do Trmic.

Investorem má být Schmitzel a generální dodavatelem Betbugs". Dokončení stavby v rekordně krátkém čase - už příští rok v září.

Mnozí ústečané plakátu na plotě stavební jámy skutečně uvěřili. Pointa je ale v tom, že mystifikace má upozornit na to, že k jámě se ústecký magistrát nemá, přestože město financovalo archelogický průzkum. Pozemky ale získal soukromý investor, který nechce ukázat, jak má objekt vypadat. Navíc ještě nezískal od ústeckého stavebního úřadu stavební povolení.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

11/8 / KRIMI / ÚSTÍ N.L. - V pátečním ránu zburcoval policisty nedisciplinovaný motorkář, který jim ujížděl bez helmy vysokou rychlostí. Později se ukázalo, že motorka byla kradená, řidič byl zdrogovaný a bez řidičáku.


Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

9/8 / ÚSTECKÉ SPORTY / TURNOV - Divizní Turnov na druholigové Ústí nad Labem v 2. kole MOL Cupu nevyzrál a prohrál 1:3. Ještě do 60. minuty ale ústeckou Armu notně trápil, ta rozhodla dvěma góly v rozmezí 63. a 66. minuty.


V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ N.L. - V úterý 1. srpna dojde k odstávce vody v některých částech Ústí nad Labem. Odstávka se plánuje na dobu mezi osmou a dvaadvacátou hodinou.


V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ NAD LABEM - Možná je to překvapivé, ale v Ústí nad Labem by se mohly točit filmy či reklamy. A to ve filmových ateliérech.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeÚstecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeÚstecko.cz na Facebooku


Redakce MojeÚstecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516