Ústí se dočkalo stadionu a může snít o postupu do ligy

30. červenec 2014 | 19:37
Vizualizace fotbalového stadionu v Ústí nad Labem. Zdroj: G DESIGNVizualizace fotbalového stadionu v Ústí nad Labem. Zdroj: G DESIGN

Ústí n/L. - Na předsezónní tiskové konferenci představilo vedení fotbalového Ústí nad Labem své plány a ambice, pohovořilo o změnách v kádru a hlavně okomentovalo situaci kolem nově dokončeného stadionu, který se svým zázemím k řadí k jednoznančně nejlepším ve Fotbalové národní lize.

Nejvíce času funkcionáři ústecké Army strávili nad dotazy kolem nového stadionu.

"Poslední kolaudace proběhla 28. července, stavební firma předala stadion městu, jsou tam ještě nějaké závady, ale není to nic velkého, co by mělo cokoli ohrozit. Nyní je vlastníkem stadionu město, s největší pravděpdoobností pak město předá stadion Městským službám a ty následně by to měly pronajmout nám, jakožto fotbalu," řekl manažer Army Stanislav Pelc.

"Stavba se vešla do termínu a podle toho, co jsme viděli, to vypadá hodně dobře. Příští týden přijedou zástupci FAČR, aby zkontrolovali, zda stadion splňuje parametry na první ligu," dodal Pelc.

Svým slovem přispěl do diskuze i člen představenstva Jiří Dušek. "Zázemí je skutečně perfektní, mluvíme o sauně, vířivkách, šlapačkách, o celém regeneračním zázemí, kancelářích, skladech, jsou tam i velké prostory pro novináře. Můžeme slíbit press centrum až pro 50 novinářů. Je to pěkné, je to moderní, bude možné dělat i televizní prostory," vyjmenovával ústecký boss.

Ústí se konečně dočkalo nového stadionu, se kterým v minulosti mělo řadu problémů a kvůli nevyhovujícímu stánku nemohlo nastoupit do nejvyšší soutěže v sezóně 2012-2013, přestože si vybojovalo postup do tehdejší Gambrinus ligy.

"Je obrovský úspěch, že se nám povedlo postavit stadion. Po sedmi letech, kdy jsme se do toho chtěli pustit, ale pořád se to nedařilo. Celou dobu jsme žádali svaz o vyjímky, až nyní máme použitelný stadion," zhodnotil Dušek.

ČTĚTE:  Ústečtí fotbalisté mají smělý plán, na novém stadionu postoupit do Synot ligy

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

11/8 / KRIMI / ÚSTÍ N.L. - V pátečním ránu zburcoval policisty nedisciplinovaný motorkář, který jim ujížděl bez helmy vysokou rychlostí. Později se ukázalo, že motorka byla kradená, řidič byl zdrogovaný a bez řidičáku.


Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

9/8 / ÚSTECKÉ SPORTY / TURNOV - Divizní Turnov na druholigové Ústí nad Labem v 2. kole MOL Cupu nevyzrál a prohrál 1:3. Ještě do 60. minuty ale ústeckou Armu notně trápil, ta rozhodla dvěma góly v rozmezí 63. a 66. minuty.


V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ N.L. - V úterý 1. srpna dojde k odstávce vody v některých částech Ústí nad Labem. Odstávka se plánuje na dobu mezi osmou a dvaadvacátou hodinou.


V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ NAD LABEM - Možná je to překvapivé, ale v Ústí nad Labem by se mohly točit filmy či reklamy. A to ve filmových ateliérech.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeÚstecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeÚstecko.cz na Facebooku


Redakce MojeÚstecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516