UFO půjde do opozice, avšak chce prosadit sportovní koncepci

6. listopad 2014 | 00:50
Roman Eckert, Lukáš Konečný, Jiří Madar. Foto: archiv MojeÚstecko.czRoman Eckert, Lukáš Konečný, Jiří Madar. Foto: archiv MojeÚstecko.cz

Ústí n/L. - Zklamaní z postoje ANO a PRO! Ústí jsou zastupitelé z Ústeckého fóra občanů (UFO). Toto hnutí skončí v opozici.

"Nebyli jsme osloveni ke spolupráci od vítězných stran. Ty tvoří nestabilní koalici, proto budeme v konstruktivní opozici," uvedl pro MojeÚstecko.cz Jiří Madar. "Jsme ale připraveni podpořit návrhy dobré pro občany Ústí nad Labem."

UFO chce v zastupitelstvu města prosazovat body svého programu. "Budeme podporovat bezpečnost, otevřenost, transparentnost, komunikaci i Činoherák," nastínil Jiří Madar. "Jsme schopni rovněž podpořit návrhy koalice, ašak pouze v případě, že tyto návrhy nebudou v rozporu s naším programem a nebudou sloužit pouze určitým vybraným skupinám."

Mezi programové priority UFO Jiří Madar zahrnul vypracování koncepce sportu, vyřešení provozu městských zařízení Technickými službami. Vyřešit rozšíření pohotovostí a zajištěním následné péče, zejména eventuální převod LDN Ryjice pod město z kraje.

Dále UFO prosazuje neplacení odpadu dětmi do 18 let, dopracování cyklostezek do jednotlivých částí města. Upravit daň z nemovitostí pro občany, kteří se o ně dobře starají. "Chceme dotáhnout protipovodňová opatření nebo oživit labské nábřeží," upřesnil Jiří Madar. "Také chceme podporovat ústecké letiště a zajistit transparentnost tvorby nového územního plánu města."

Autor: Radek Pešout

Šéfredaktor serveru SeveročeskýDeník.cz. Vystudoval Fakultu stavební ČVUT v Praze, v médiích pracuje od roku 1997. Po roce 2000 spoluvytvářel odborné mediální weby, věnoval se analýzám, komentářům, rozhovorům. Je autorem několika mediálních studií o rozhlasovém a televizním vysílání se specializací na programování obsahu. V roce 2005 založil web MediaShow.cz. Na konzultačních pozicích pracoval pro mediální skupinu Mafra či TV Barrandov. Působil i ve vydavatelství Vltava-Labe-Press.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

11/8 / KRIMI / ÚSTÍ N.L. - V pátečním ránu zburcoval policisty nedisciplinovaný motorkář, který jim ujížděl bez helmy vysokou rychlostí. Později se ukázalo, že motorka byla kradená, řidič byl zdrogovaný a bez řidičáku.


Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

9/8 / ÚSTECKÉ SPORTY / TURNOV - Divizní Turnov na druholigové Ústí nad Labem v 2. kole MOL Cupu nevyzrál a prohrál 1:3. Ještě do 60. minuty ale ústeckou Armu notně trápil, ta rozhodla dvěma góly v rozmezí 63. a 66. minuty.


V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ N.L. - V úterý 1. srpna dojde k odstávce vody v některých částech Ústí nad Labem. Odstávka se plánuje na dobu mezi osmou a dvaadvacátou hodinou.


V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ NAD LABEM - Možná je to překvapivé, ale v Ústí nad Labem by se mohly točit filmy či reklamy. A to ve filmových ateliérech.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeÚstecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeÚstecko.cz na Facebooku


Redakce MojeÚstecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516