Telnický rohlík 2014 bude netradiční. Místo lyží závodníci poběží

23. prosinec 2014 | 12:56
Telnice je bez sněhu, ilustrační foto. Foto: archiv MojeÚstecko.czTelnice je bez sněhu, ilustrační foto. Foto: archiv MojeÚstecko.cz

Telnice - Svahy bez sněhu, přesto se tradiční lyžařský závod pro veřejnost Telnický rohlík uskuteční. Jen místo lyží závodníci obují boty a mezi brankami poběží.

Závod začíná v sobotu 27. prosince 2014 od 14 hodin ve ski areálu Zadní Telnice. Uskuteční se na "slalomáku". Avšak ten je bez sněhu, proto se bude letos improvizovat.

"Závodníci se budou muset mezi brankami obřího slalomu proplést co nejrychleji během nebo chůzí," řekl k průběhu závodu šéf telnického lyžařského střediska Jindřich Holinger.

Přihlášky budou přijímány ještě 26. prosince 2014 do 13 hodin na místě závodu.

Veřejnost, která si chce o vánočních svátcích zalyžovat, musí jinam. Sníh je a lyžuje se ve ski areálu na Klínovci. Dokonce na 25. prosince 2014 je počítáno zahájení provozu zcela nové lanovky s názvem Prima Express.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

11/8 / KRIMI / ÚSTÍ N.L. - V pátečním ránu zburcoval policisty nedisciplinovaný motorkář, který jim ujížděl bez helmy vysokou rychlostí. Později se ukázalo, že motorka byla kradená, řidič byl zdrogovaný a bez řidičáku.


Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

9/8 / ÚSTECKÉ SPORTY / TURNOV - Divizní Turnov na druholigové Ústí nad Labem v 2. kole MOL Cupu nevyzrál a prohrál 1:3. Ještě do 60. minuty ale ústeckou Armu notně trápil, ta rozhodla dvěma góly v rozmezí 63. a 66. minuty.


V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ N.L. - V úterý 1. srpna dojde k odstávce vody v některých částech Ústí nad Labem. Odstávka se plánuje na dobu mezi osmou a dvaadvacátou hodinou.


V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ NAD LABEM - Možná je to překvapivé, ale v Ústí nad Labem by se mohly točit filmy či reklamy. A to ve filmových ateliérech.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeÚstecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeÚstecko.cz na Facebooku


Redakce MojeÚstecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516