Rozšíření provozní doby sběrného dvoru v ústeckých Všebořicích i na neděli

8. prosinec 2014 | 01:09
Kontejnery, ilustrační foto. Foto: archiv MojeÚstecko.czKontejnery, ilustrační foto. Foto: archiv MojeÚstecko.cz

Ústí n/L. (Všebořice) - Od 1. prosince 2014 došlo ke změně provozní doby na sběrném dvoře ve Všebořicích a v Krásném Březně. Ve Všebořicích je pro občany města Ústí nad Labem nově otevřeno i v neděli.

Odbor životního prostředí společně s firmou AVE reagovaly na impuls náměstka ústeckého primátora Martina Hausenblase, který nedělní provoz sběrného dvoru požaduje za nezbytnou službu občanům města.

„Občané obvykle uklízejí o víkendech, a proto je nezbytně nutné, aby měli možnost odpad odvézt i o víkendu. Věřím, že se nám i tímto způsobem podaří zamezit velkému množství černých skládek,“ doplnil Martin Hausenblas.

„Rádi spolupracujeme s městem na tom, aby občané mohli našich služeb využívat v co nejširším rozsahu, a to včetně nedělí,“ sdělil k plánu nové služby jednatel společnosti AVE Zbyněk Matys.

Provozní doba Sběrného dvora Všebořice: Pondělí - pátek od 7.30 do 17.30 hodin, sobota od 8 do 16 hodin, neděle od 8 do 12 hodin (pouze pro občany Ústí nad Labem).

Provozní doba Sběrného dvora Krásné Březno: Pondělí - pátek od 8 do 16 hodin, sobota od 8 do 14 hodin.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

11/8 / KRIMI / ÚSTÍ N.L. - V pátečním ránu zburcoval policisty nedisciplinovaný motorkář, který jim ujížděl bez helmy vysokou rychlostí. Později se ukázalo, že motorka byla kradená, řidič byl zdrogovaný a bez řidičáku.


Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

9/8 / ÚSTECKÉ SPORTY / TURNOV - Divizní Turnov na druholigové Ústí nad Labem v 2. kole MOL Cupu nevyzrál a prohrál 1:3. Ještě do 60. minuty ale ústeckou Armu notně trápil, ta rozhodla dvěma góly v rozmezí 63. a 66. minuty.


V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ N.L. - V úterý 1. srpna dojde k odstávce vody v některých částech Ústí nad Labem. Odstávka se plánuje na dobu mezi osmou a dvaadvacátou hodinou.


V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ NAD LABEM - Možná je to překvapivé, ale v Ústí nad Labem by se mohly točit filmy či reklamy. A to ve filmových ateliérech.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeÚstecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeÚstecko.cz na Facebooku


Redakce MojeÚstecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516