Radim Bzura svolává demonstraci Červená karta v Ústí

22. listopad 2014 | 18:21
Demonstrující lidé. Foto: archiv Facebook/Červená karta v ÚstíDemonstrující lidé. Foto: archiv Facebook/Červená karta v Ústí

Ústí n/L. - Ústecký zastupitel Radim Bzura (TOP 09) svolává na čtvrtek 27. listopadu 2014 na Lidické náměstí před magistrátem demonstraci Červená karta v Ústí. Protest je namířen proti prezidentovi Miloši Zemanovi.

"Jsme nespokojeni s vystupováním pana prezidenta Zemana, jeho chováním a reprezentací ČR navenek. Chceme své pocity slušnou a nenásilnou formou vyjádřit veřejně. Dáme panu Zemanovi "červenou", aby bylo patrné, že nejen v Praze, ale i na severu, v Ústí jsou lidé, které reprezentuje a zastupuje jinak než si představují. Připojte se k povolené nepolitické demonstraci svobodných postojů a názorů. Červenou kartu s sebou," uvádí Radim Bzura na facebookovém profilu, který svolává demonstraci.

Ta je svolána na čtvrtek 27.11.2014 od 17 hodin na Lidické náměstí v Ústí nad Labem.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

11/8 / KRIMI / ÚSTÍ N.L. - V pátečním ránu zburcoval policisty nedisciplinovaný motorkář, který jim ujížděl bez helmy vysokou rychlostí. Později se ukázalo, že motorka byla kradená, řidič byl zdrogovaný a bez řidičáku.


Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

9/8 / ÚSTECKÉ SPORTY / TURNOV - Divizní Turnov na druholigové Ústí nad Labem v 2. kole MOL Cupu nevyzrál a prohrál 1:3. Ještě do 60. minuty ale ústeckou Armu notně trápil, ta rozhodla dvěma góly v rozmezí 63. a 66. minuty.


V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ N.L. - V úterý 1. srpna dojde k odstávce vody v některých částech Ústí nad Labem. Odstávka se plánuje na dobu mezi osmou a dvaadvacátou hodinou.


V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ NAD LABEM - Možná je to překvapivé, ale v Ústí nad Labem by se mohly točit filmy či reklamy. A to ve filmových ateliérech.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeÚstecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeÚstecko.cz na Facebooku


Redakce MojeÚstecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516