Pomohou inovace proměnit Ústecký kraj? Odpoví projekt Inovátoři.cz s Nupharo

28. říjen 2014 | 00:25
Vizualizace technologického parku Nupharo. Zdroj: NupharoVizualizace technologického parku Nupharo. Zdroj: Nupharo

Ústí n/L. - Česká inovace a projekt Inovátoři.cz ve spolupráci s technologickým a inovačním kampusem Nupharo, jenž vzniká v blízkosti Ústí nad Labem namíchají ve čtvrtek 30. října 2014 - Inovační koktejl v prostoru Hraničář. Událost je součástí celonárodní roadshow, jenž čítá deset zastávek napříč Českou republikou.

Inspirativní a interaktivní roadshow soustředí ústřední témata – Jak se připravit na investora a umět "prodat" svůj nápad. Akce je určena pro odborníky z inovačního prostředí v regionu, začínající podnikatelé, studenty i pro širokou veřejnost, jenž bude mít možnost získat souhrn potřebných informací pro svůj projekt. Na závěr programu je naplánována panelová diskuze na téma "Pomohou inovace proměnit náš kraj?", jenž má otevřit veřejnou diskuzi o tom, jak vytvořit v regionu zázemí k rozšíření inovačního potenciálu.

Událost nabídne prezentace formou nových metod a workshop zaměřený na práci se zjednodušeným podnikatelským záměrem tzv. Lean Canvas.

Představeny budou konkrétní inovační příběhy z regionu Ústeckého kraje, které představí přímo jejich zakladatelé a tvůrci. Mezi inspirátory z regionu se objeví například Rudolf Černý, který představí aktivity a úspěchy společnosti Czechgeeks, jenž se věnuje vývoji inovativních aplikací pro společnosti v České republice i zahraničí s důrazem na design. Dalším zajímavým projektem je Disway - sociální síť pro hendikepované cestovatele, jenž představí zakladatel projketu Jiří Maule.

Základní a jednoduchou cestu k úspěchu mohou návštěvníci najít při networkingu určenému k rozvíjení a udržování osobních kontaktů s různými zajímavými lidmi a vzájemnému sdílení svých zkušeností a znalostí během celé akce. Každý se potom bude moci vyjádřit na kameru a odpověď svým názorem na otázku: "Jaký cítíte význam pro rozšíření inovačního potenciálu v regionu Ústeckého kraje."

Vstupné na akci je 200 Kč, 100 Kč pro studenty v předprodeji Činoheráku Ústí

ČTĚTE:  FOTO: Technologické centrum Nupharo u Žďárku na Ústecku slibuje zaměstnat 800 lidí

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

11/8 / KRIMI / ÚSTÍ N.L. - V pátečním ránu zburcoval policisty nedisciplinovaný motorkář, který jim ujížděl bez helmy vysokou rychlostí. Později se ukázalo, že motorka byla kradená, řidič byl zdrogovaný a bez řidičáku.


Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

9/8 / ÚSTECKÉ SPORTY / TURNOV - Divizní Turnov na druholigové Ústí nad Labem v 2. kole MOL Cupu nevyzrál a prohrál 1:3. Ještě do 60. minuty ale ústeckou Armu notně trápil, ta rozhodla dvěma góly v rozmezí 63. a 66. minuty.


V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ N.L. - V úterý 1. srpna dojde k odstávce vody v některých částech Ústí nad Labem. Odstávka se plánuje na dobu mezi osmou a dvaadvacátou hodinou.


V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ NAD LABEM - Možná je to překvapivé, ale v Ústí nad Labem by se mohly točit filmy či reklamy. A to ve filmových ateliérech.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeÚstecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeÚstecko.cz na Facebooku


Redakce MojeÚstecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516