Nové představenstvo Metropolnetu má připravit novou strategii

13. prosinec 2014 | 01:23
Radim Bzura. Foto: archiv TOP 09Radim Bzura. Foto: archiv TOP 09

Ústí n/L. - Vymyslete a představte novou strategii Metopolnetu. Takový úkol dostali nově zvolení členové představenstva městské firmy zabývající se IT službami.

Předsedou představenstva byl jmenován Jiří Knápek, místopředsedou Radim Bzura. Na prvním představenstvu vedeí firmy rozhodlo, že do budoucna budou i menší zakázky poptávány přes "elektronická tržiště" a větší dle zákona o zadávání veřejných zakázek.

"K tomu bude připravena právní analýza a metodika tak, aby byla společnost maximálně otevřená a transparentní. Představenstvo rozhodlo dále o tom, že společnost bude do budoucna poskytovat informace dle zákona 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím s ohledem na další platnou legislativu - zejména zákon o přístupu k osobním údajům," řekl pro MojeÚstecko.cz Radim Bzura.

"Po důkladné analýze stávajícího finančního právního a technického stavu společnosti, bude ve spolupráci s vlastníkem, připravena strategie společnosti pro následující roky," dodal místopředseda představenstva.

Vlastníkem akciové společnosti Metropolnet je Město Ústí nad Labem.

ČTĚTE:  Ústečtí radní mění představenstvo Dopravního podniku i Metropolnetu. Končí Vraspírová či Cruz

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

11/8 / KRIMI / ÚSTÍ N.L. - V pátečním ránu zburcoval policisty nedisciplinovaný motorkář, který jim ujížděl bez helmy vysokou rychlostí. Později se ukázalo, že motorka byla kradená, řidič byl zdrogovaný a bez řidičáku.


Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

9/8 / ÚSTECKÉ SPORTY / TURNOV - Divizní Turnov na druholigové Ústí nad Labem v 2. kole MOL Cupu nevyzrál a prohrál 1:3. Ještě do 60. minuty ale ústeckou Armu notně trápil, ta rozhodla dvěma góly v rozmezí 63. a 66. minuty.


V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ N.L. - V úterý 1. srpna dojde k odstávce vody v některých částech Ústí nad Labem. Odstávka se plánuje na dobu mezi osmou a dvaadvacátou hodinou.


V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ NAD LABEM - Možná je to překvapivé, ale v Ústí nad Labem by se mohly točit filmy či reklamy. A to ve filmových ateliérech.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeÚstecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeÚstecko.cz na Facebooku


Redakce MojeÚstecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516