Místo bývalého autobazaru vznikne v centru Ústí záchytné parkoviště

11. duben 2017 | 14:42
Místo bývalého autobazaru vznikne v centru Ústí záchytné parkovištěMísto bývalého autobazaru vznikne v centru Ústí záchytné parkoviště

ÚSTÍ NAD LABEM - Nové záchytné placené parkoviště pro auta vznikne v prostoru mezi železniční tratí a nábřežím Labe u okružní křižovatky pod Větruší. Rozhodli o tom ústečtí zastupitelé.

Zastupitelé totiž na pondělním jendání zastupitelstva (10.4.2017) odsouhlasili odkup pozemku v Přístavní ulici od Českých drah za 820 tisíc korun.

Plocha sice slouží už nyní jako parkoviště pro auta, ale je pro řidiče zdarma. Paradoxně tím, že pozemek bude města, parkování už bude zpoplatněno.

Cena nemá být vysoká, uvažuje se o 20 korunách za den. Cílem je návratnost investice. Vedení města věří, že do tří let nákupní cenu výběrem parkovného splatí.

Jednou z dalších možností je i z prostoru vytvořit autobusové nádraží, avšak město jedná se současným vlastníkem pozemků po bývalém autobusovém nádraží v centru města.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3.2 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Zastaví stavební rozvoj univerzity spor se Spolchemií?

Zastaví stavební rozvoj univerzity spor se Spolchemií?

26/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ N.L. - S velkou pompou oznámila ústecká univerzita stavbu Centra přírodovědných a technických oborů. Vše ale možná zkomplikuje spor s nedalekou chemičkou.


Jsme nízkorozpočtový klub, ale nesnižujeme ambice, říká vedení Army

Jsme nízkorozpočtový klub, ale nesnižujeme ambice, říká vedení Army

26/7 / ÚSTECKÉ SPORTY / ÚSTÍ N.L. - Fotbalisté Ústí nad Labem už v pátek vstoupí znovu do druholigových vod zápasem na hřišti Vítkovic. V novém ročníku se Arma chce pohybovat v horní polovině tabulky.


Novinka: V Ústí se nově nachází ambulance pro závislé děti

Novinka: V Ústí se nově nachází ambulance pro závislé děti

26/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ N.L. - V červenci byla zřízena v Ústí nad Labem nová krajská adiktologická poradna, jejíž zaměření se bude týkat dětí ve věku od deseti do osmnácti let.


Budu makat, abych dostal šanci v zápasech, říká gólman Slovanu Jan Dlouhý

Budu makat, abych dostal šanci v zápasech, říká gólman Slovanu Jan Dlouhý

24/7 / ÚSTECKÉ SPORTY / ÚSTÍ N.L. - Hokejisté Slovanu Ústí nad Labem zahájili přípravu na ledě a už se pomalu znovu těší na start ostré sezóny. Po prvním tréninku na ledové ploše v kulisách ústeckého zimního stadionu se podělil o své dojmy pro server MojeÚstecko.cz brankář Slovanu Jan Dlouhý.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeÚstecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeÚstecko.cz na Facebooku


Redakce MojeÚstecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516