Cyklostojan má oživit přednádraží. Ústí stále hledá nájemce do zanádraží

29. červenec 2014 | 17:00
Zanádraží prochází opravou. Foto: archiv MojeÚstecko.czZanádraží prochází opravou. Foto: archiv MojeÚstecko.cz

Ústí n/L. - V přednádražním prostoru v ulici Malá Hradební bude stát cyklostojan. Naopak v zanádražním prostoru po rekonstrukci by se v obchodních kójích mohli objevit nájemci.

Kontroverzní projekt ústeckého Zanádraží stále polyká peníze, jeho využití je ale minimální. Město nechalo v rámci probíhající rekonstrukce vyměnit uschlé stromy za nové, realizační firma pokládá nové izolace. Do spodního patra, kde jsou garáže, zatékalo.

Terasa s výhledem na řeku Labe se dočká i nové dlažby. Stavebními úpravami by měly projít i obchodní kóje. Pro ně město stále heldá nájemce. Jako úkol je najít dostaly Městské služby.

Prostory má oživit i cyklopoint. Má se nacházet nejblíže k mostu Edvarda Beneše. Cyklisté by tak mohli využít úschovnu kol či rychloopravnu kol. Chybět nemá ani občerstvení.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

Zdrogovaný motorkář bez řidičáku ujížděl policistům!

11/8 / KRIMI / ÚSTÍ N.L. - V pátečním ránu zburcoval policisty nedisciplinovaný motorkář, který jim ujížděl bez helmy vysokou rychlostí. Později se ukázalo, že motorka byla kradená, řidič byl zdrogovaný a bez řidičáku.


Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

Arma prošla do 3. kola MOL Cupu, vyhrála v Turnově

9/8 / ÚSTECKÉ SPORTY / TURNOV - Divizní Turnov na druholigové Ústí nad Labem v 2. kole MOL Cupu nevyzrál a prohrál 1:3. Ještě do 60. minuty ale ústeckou Armu notně trápil, ta rozhodla dvěma góly v rozmezí 63. a 66. minuty.


V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

V úterý dojde k odstávce vody. Především na Klíši

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ N.L. - V úterý 1. srpna dojde k odstávce vody v některých částech Ústí nad Labem. Odstávka se plánuje na dobu mezi osmou a dvaadvacátou hodinou.


V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

V Ústí mohou vzniknout filmové ateliéry. Víme, kde

31/7 / AKTUALITY / ÚSTÍ NAD LABEM - Možná je to překvapivé, ale v Ústí nad Labem by se mohly točit filmy či reklamy. A to ve filmových ateliérech.
SeveročeskýDeník.cz Novinky v regionech

Ústecko, Chomutovsko, Žatecko, Lounsko, Mostecko, Teplicko, Děčínsko, Šluknovsko, Litoměřicko, Roudnicko, Českolipsko, Liberecko, Jablonecko, Turnovsko, Semilsko


MojeÚstecko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeÚstecko.cz na Facebooku


Redakce MojeÚstecko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!


ISSN 2336-6516